Dbaj o Siebie

Natura Się Nie Myli Nigdy

001-natura

W tym poście

Udostępnij

Wlipcu 1900 roku, czyli 122 lata temu pisały gazety o nieprawdopodobnych upałach w Europie. Szczególnie we Francji. Podawano w setkach zgony osób z powodu upałów.

„Po kilkunastu dniach dawno już niepamiętnych upałów, dziś nieco sie ochłodziło. W ciągu ostatnich trzech dni gorąco w cieniu dochodziło do 37 stopni, a w sobotę około 9 wieczorem wskazywał jeszcze termometr 31 stopni. Wczoraj po południu przeciągały w okolicy burze; nad miastem również zaległy chmury, słychać było silny grzmot, nawet uderzenie pioruna, ale deszczu nie spadła ani kropla. Natomiast w wschodnio-południowej części Księstwa od Kostrzyna począwszy były silne burze, połączone miejscami z dość ulewnymi deszczami.

Upały w ubiegłym tygodniu dały się dotkliwie we znaki niemal w całej Europie. W Szwajcaryi, skąd jeszcze niedawno donoszono o śniegach, naraz zapanowały skwary, jakich tam od lat 20 nie pamietają. We Francyi w niektórych okolicach wskazywał termometr przeszło 40 stopni, a w Paryżu w piątek było w cieniu 48 stopni : coś podobnego, jak stwierdzają dzienniki, nie zdarzyło się już przeszło 100 lat. Z Austryi, Anglii, a dalej z Ameryki donoszą o straszliwych upałach.

Dziennik Poznański

W Londynie zachorowało w sobotę od porażenia słonecznego 323 osób, z których wiele zmarło….”

Ocieplenie Klimatu

Jednym z wielkich orędowników globalnego ocieplenia był amerykański polityk Al Gore. Jego płomienne przemówienia, emocjonalne krzyki i prezentacje porwały miliony ludzi na całym świecie. Za kulisami trwała i trwa do dziś kampania drastycznego obniżania poziomu edukacji w szkołach, wciskania bajek i zamazywania historii przez likwidowanie dostępu do prawdziwej wiedzy. Najważniejsze źródła tej wiedzy to przedwojenne książki oraz… ludzie, którzy już powoli znikają z powierzchni ziemi. Ludzie urodzeni w okresie między i powojennym, którzy nosili pamięć swoich dziadków, jak rzeczywiście wyglądał świat kiedyś.
002-natura

© Photo by envato.com

003-natura

© Photo by envato.com

004-natura

© Photo by envato.com

Nie Musimy Niczego Żałować

Człowiek potrafi się dobrze przystosować do każdych warunków. Jeśli nie ma wiedzy, uczy się. Pod warunkiem, że znajduje się w sytuacji, która go do tego zmusza, a przypuszczam, że stoimy na progu takich czasów. To pokolenie, które się teraz rodzi jest prawdopodobnie ostatnim, które zakończy okres jakiejkolwiek wiedzy przed całkowitym powrotem do analfabetyzmu. Dzisiejszy młody człowiek nie ma pojęcia, jak zacerować dziurę w skarpetce, jak uszyć ubranie, jak upiec prawdziwy chleb, a co dopiero ocenić, czy informacje, które odbiera z TV są prawdziwe. Ale istnieje pewien typ ludzi, którzy z natury obdarzeni są zmysłem obserwacji nieporównywalnie większym od reszty, dużą zdolnością zapamiętywania oraz szczególny rodzaj dostępu do zasobów pola energoinformacyjnego.
005-natura

Pamięć Pokoleniowa

Możesz się z tego smiać, ale możesz też zweryfikować to, co czytasz, o ile dotrzesz do źródeł. Ale jeśli wierzysz we wszystko, co podają w TV, to dlaczego nie możesz uwierzyć w co innego? Hmm? Pomyśl. 122 lata temu było podobnie, jak teraz. Potężne upały, ale za to zimy przerażliwie zimne. Podobnie było 40 lat temu. Ale jakoś informacje o tym zniknęły z przestrzeni. Dlaczego? Bo mamy nic nie wiedzieć. Bo wojna, bo ocieplenie, teraz już zmiany klimatyczne, skoro żadnego ocieplenia nie ma, bo choroby, przemysł farmaceutyczny i tak dalej, i tak dalej, to ogromne zyski dla tych, którzy pociagają za sznurki.

„Człowiek, ze swoim wyposażeniem i techniką, może udawać najmądrzejszego na Ziemi, ale kiedy stanie twarzą w twarz z gniewem przyrody, rozumie, że zupełnie się nie liczy”. - Yves Paccalet

I Co Z Tą Naturą?

Natura ma swoje cykle. Stałe i niezmienne. Albo powinnam powiedzieć… niestałe i zmienne. Natura jest dynamiczna, zmienna, brutalna, dramatyczna, piękna, cudowna, niszcząca i uzdrawiająca, ale to jest własnie cecha natury. Dynamizm i cykle. Śmierć i narodziny. Człowiek jest małym kawałeczkiem i obserwatorem tego fascynującego spektaklu, jak mrówka. Nie może ingerować w te cykle, bo sprowadzi na siebie nieszczęście. Jednak nigdy sie ni emyli. Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. Wszystko ma swój cel i dąży do wzrostu, przetrwania gatunku i wybujania w każdej formie, a towarzyszy temu entropia. Zatem Ying i Yang, Czarne i białe, dzień i noc.

Człowiek Nie Akceptuje Natury

I tu jest problem dla całego świata. My ludzie. Chcemy mieć pod pantoflem naturę i wszystkie jej przejawy. Ktoś nam powiedział, że mamy panować nad ziemią. Myślę, że to był początek końca. Człowiek zapomniał, że jest drobnym elementem w układance zwanej naturą. Zaczęło się poprawianie Boga. Efekt tego jest taki, że bardzo dużo ludzi nie ma pojęcia o niczym, co dotyczy jego własnego życia, a wiedza o tym powinna być na pierwszym miejscu.

Natura Nie Popełnia Błędów

Wszystko ma znaczenie. Nawet wysoka gorączka jest po to, aby upłynnić świństwa w organizmie i je wydalić najszybciej, jak się da, czyli w formie potu, ropy, śluzu i innych wydzielin. Człowiek jest tak głupi, że najwazniejszy proces leczenia blokuje, zbijając tę gorączkę. To dopiero jest szczyt głupoty i tak naprawdę wierzchołek góry lodowej błędów popełnianych przez człowieka, skończywszy na dręczeniu zweirząt, które muszą znosić eksperymenty tegoż człowieka.

Konkluzja

Im mniej wiedzy, tym więcej okrucieństwa stosunku do siebie i i wszelkich przejawów natury. Kto nie ma wiedzy, musi innym wierzyć na słowa i tym samym być ofiarą cudzych eksperymentów na sobie. Własnie z tej niewiedzy. Mistrzami niewiedzy i ciasnych horyzontów są właśnie naukowcy, o czym pisałam na wstępie O MNie:

„Kocham też naukę, ale tę, która się myli i przyznaje do błędu, a nie tę, która odbiera Nobla i nie potrafi przez dziesięciolecia ogłosić, że Nobel był niesłuszny, bo rezultaty się nie potwierdziły, lub potwierdziły coś wręcz odwrotnego.”

Odżywianie Komórkowe

Ile już w swoim życiu zjadłam suplementów, to tylko ja wiem, ale jeszcze nigdy żadne nie działały NATYCHMIAST, tak jak te, którym dedykuję ten dział. Oprócz szybkości działania liczy się też skuteczność, a te produkty właśnie takie są.

Wrzuć na Facebook
Wrzuć na Telegram
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Następny Artykuł
Nie ma więcej postów. Przejrzyj inne tematy: