15 Wolnych Miejsc Na Reaktywację Metabolizmu

15 miejsc

Czy wiesz o tym, że metabolizm wcale nie zwalnia z wiekiem?
Nie ma znaczenia ile masz lat. Twój metabolizm powinien cały czas, do końca Twojego życia zapieprniczać, jak szwajcarski zegarek.
Twój tak nie działa? Ciekawe dlaczego, skoro to podstawa w naturze?

ciekawostka

Mózg Krwiożerca

Metabolizm zwalnia wtedy, kiedy nasz organizm jest mocno zanieczyszczony. Nie radzi sobie ze wszystkim naraz i z czegoś musi zrezygnować na rzecz utrzymania przy życiu najważniejszych organów. Na 1 miejscu jest zawsze mózg. Jego nie obchodzi, czy Ty się dobrze czujesz. Mózg Cię sparaliżuje, wyłaczy niektóre funkcje, ale to on w pierwszej kolejności musi dostać to, czego chce.

Mój Metabolizm Jest Inny...

W trakcie swojej praktyki spotykam się niezwykle często z takim stwierdzeniem. Mój metabolizm jest inny. Mój organizm jest inny. Ja jestem odporna na diety. I tak dalej, i tak dalej.

Żadne z tych twierdzeń nie ma ani naukowych, ani naturalnych podstaw. Jest wynikiem braku wiedzy oraz potrzeby posiadania problemu, którym można się dzielić z innymi. Zdarza się też coraz częściej, że kobiety uprawiają sport zawodowy – poszukiwanie sposobu na schudnięcie, umawiają się na konsultację, po czym nawet za darmo nie podejmują rękawicy. Ważne, aby być aktywnym poszukiwaczem, ale broń boże pozbyć się tego, co pozwala mi na wzbudzanie poczucia, że jestem wyjątkowa. BO NA MNIE NIE DZIAŁA I MÓJ ORGANIZM JEST INNY.

004-metabolizm
003-metabolizm

Tak. Masz rację. Bądź inna. Bądź wyjątkowa, ale od tej drugiej strony.

Na szczęście rzadko mam do czynienia z kobietami – wyczynowcami w poszukiwaniu, ale prowadząc zespół doradców, słyszczę tu i ówdzie, co dzieje się w środowisku.
Fantastycznie współpracuje się z kobietami ambitnymi, które mają już powyżej uszu swojego ciągłego zmęczenia, niezadowolenia z tego, co widzą w lustrze i przede wszystkim, niefajnego samopoczucia.

A przecież chodzi o to tylko, abyś odkryła, że możesz potraktować siebie i swoje ciało z miłością. Z troską i radością. Ciało czuje, podświadomość wszystko odbiera i gwarantuję Ci, że w takim stanie osiąganie celu odbywa się łatwiej i szybciej. Zatem pozwól, że pierwszą rzeczą, jakiej Cię nauczę, to pozbycie się nawyku narzekania. Jeśli nie narzekasz, fantastycznie!

Twój organizm, to doskonała maszyna, której jedynym i najważniejszym zadaniem jest utrzymanie Twojego "skafandra" w doskonałym zdrowiu. Paytanie: Na ile mu pozwolisz?

Jak długo jeszcze chcesz zwlekać, zastanawiać się, przeliczać, kombinować, zanim nie doprowadzisz się do takiego stanu, w którym będzie Ci już tylko wstyd pokazać się na plaży?
Czy chcesz znaleźć się w sytuacji, kiedy zaczniesz dopuszczać się gwałtu na własnej psychice i całym swoim jestestwie, wmawiając sobie, że kochasz swoje (zbyt obfite) ciało? Pozwolisz sobie na popłynięcie z nurtem mody o ciałopozytywności, podczas gdy w głebi duszy będziesz nieszczęśliwa?

Po co Ci to? Każdy moment jest właściwy, aby nauczyć się kochać siebie, ale kochać prawdziwie, z poczuciem szczerości, prawdziwości, a nie wmawiania sobie, że … „kochanego ciała nigdy za wiele”…
Nie musisz być częścią szarej masy. Możesz błyszczeć, jak każda z nas, która zrobiła już ten pierwszy krok.

005-metabolizm

Od Czego Zacząć?

Od podjęcia decyzji. Kiedy zaczynasz. Nie przejmuj się tym, że w siebie nie wierzysz. Wiara nie jest potrzebna, kiedy jest cel. Bo albo wiesz, czego chcesz, albo wierzysz, że wiesz czego chcesz. To dwie różne rzeczy.

006-metabolizm

Zastanawiasz się, czy dasz radę? Ja zpytam inaczej: Dasz radę jeść smaczne, zdrowe, proste i szybkie w przygotowaniu posiłki do syta? Jeśli lubisz jeść, a śmiem twierdzić, że tak, to wiedz, że dobra dieta, przywracająca równowagę w organiźmie nie może bazować na głodzie i cierpieniu.

Program ma być lekki, przyjemny, niedrogi i efektywny, aby mógł stać się częścią Twojego dobrego życia.
Skorzystaj z przycisku poniżej i umów się na bezpłatną konsultację ze mną.

Share
Pin
Tweet
Podobne
arbuzowy detoks

Detoks arbuzowy

Od dwóch dni jestem na arbuzowym detoksie.
Wstałam dziś rano z lekkim bólem głowy i lepiej żebym się nie schylała, bo ból się nasila.
Przez 8 lat doradzam klientkom, żeby piły wodę ze szczyptą soli na ból głowy.

Komentarze

Co o tym myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *